Menu

Własny wyjątkowy prezent czy ozdoba pokoju.

Witam jestem 19 letnią dziewczyną która kocha dawać ludziom coś od siebie. W tym blogu znajdziesz inspiracje na nieskazitelne prezenty dla bliskich, ale również piękne ozdoby do pomieszczeń które możesz przygotować według swoich potrzeb.Zapraszam

Plotki na zapoznanie

zmorga
10/18/2017

Cześć!

Lubicie też czasem usiąść i pomyśleć o niczym ? Ja gdy próbuje zacząć zawsze przychodzi mi wtedy najwięcej pomysłów do stworzenia wyjątkowego prezentu albo do nowej ozdoby w pokoju. Chciała bym wam pokazać że naprawdę nie potrzeba wiele pieniędzy żeby zobaczyć uśmiech bliskiej nam osoby, czy stworzyć wyjątkową ozdobę pełną wspomnień do naszego domu.

Jeśli chcielibyście zrobić coś dla kogoś macie pomysł co ale nie wiecie jak to wykonać czy też na odwód piszcie chętnie wam pomogę, czy udzielę rady. Ludzie w teraźniejszym świecie za mało sobie pomagają bo nie pamiętają o sobie i to jest błąd.

Mam pierwszą radę dla was jeśli nie możecie się skupić na jednej rzeczy i robicie kilka na raz po czym zostawiacie wszystko bo musicie zająć się czymś innym. To wyjdźcie na łono natury i tam usiądźcie i zróbcie jedną rzecz. Ja często jeżdżę do chłopaka on rano jedzie do pracy a ja siadam i robię jedną rzecz bo tam mnie nic nie rozprasza tak jak w swoim domu.

Powodzenia w tworzeniu ♥

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [profly] *.dynamic.mm.pl

    Fajnie, że chcesz dzielić się swoimi poradami. :) Pomysły na prezenty zawsze są mile widziane, ich nigdy za wiele. Chociaż już jest na ten temat masa artykułów w sieci, każdy ma czasem problem, czy np. kupić chłopakowi na urodziny skok ze spadochronem czy dobry alkohol. Chociaż osobiście wolałabym przeżycia niż rzeczy. :)

© Własny wyjątkowy prezent czy ozdoba pokoju.
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci